मिति:- १९ जेष्ठ २०८०, शुक्रबार | Email:- [email protected] | [email protected] | Contact No.:- +977 981-9757097
निर्वाचनशिक्षा-स्वास्थसमाचारस्थानीय खबर

बिद्यार्थी संगठनद्वारा सँयुक्त विज्ञप्ति जारी ।।।

त्रिभुवन विश्वविद्यालयका आंगिक क्याम्पसहरुमा गत चैत्र ५ गते सम्पन्न स्ववियु निर्वाचनको परिणामबाट सिरहाको सुर्य नारायण सत्य नारायण मोर्वैता बहुमुखी क्याम्पसमा अध्यनरत असन्तुष्ट बिद्यार्थी संगठनहरुद्वारा निर्वाचन परिणामको बिरुद्दमा आफ्ना मागहरुसहित प्रेस विज्ञप्ति निकालेर क्यामपस परिसरमा विरोध प्रदर्शन गरेका छन ।

 

 

सितल साह चैत्र ७ । त्रिभुवन विश्वविद्यालयका आंगिक क्याम्पसहरुमा गत चैत्र ५ गते सम्पन्न स्ववियु निर्वाचनको परिणामबाट सिरहाको सुर्य नारायण सत्य नारायण मर्बैता बहुमुखी क्याम्पसमा अध्यनरत असन्तुष्ट बिद्यार्थी संगठनहरुद्वारा निर्वाचन परिणामको बिरुद्दमा आफ्ना मागहरुसहित प्रेस विज्ञप्ति निकालेर क्यामपस परिसरमा विरोध प्रदर्शन गरेका छन ।

विज्ञप्तिमा भनिएको छ , स्ववियु निर्वाचनको शिलशिलामा विभिन्न मितिमा क्यामपस इकाई अन्तर्गत रहेका विभिन्न विद्यार्थी संगठनहरुसंग गरिएको सम्झौता विपरीत क्यामपस प्रमूख र निर्वाचन अधिकृतले गरेको कामको विरोधमा उत्रिएको विद्यार्थीहरुले बताएका छन ।

करिब ८५ जना फर्जरी बिधार्थीहरुलाई कार्ड बनाई मतदानमा सहभागी गराएको भन्दै विद्यार्थीहरुले क्यामपस प्रमूखको राजीनामा सँगै चर्का नारा लगाएका छन ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker